Decklight Gardenlights Brevus X1 Vit LED
619 kr
Se priset!

Brevus X1 Vit LED
619 kr
Förväntas åter i lager 2026-03-31
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Decklight Gardenlights Brevus X1 Vit LED är en decklight för utbyggnad. Den är förkopplad med 0,1 m kabel SPT-1W + 1,9 m kabel SPT-1W med skruvkopplingar, totalt 2 m kabel. Med endast 10 cm kabel från armaturen är den enkel att koppla från och till vid exempelvis rengöring.
Varumärke
GardenlightsBeskrivning
Decklight Gardenlights Brevus X1 Vit LED är en decklight för utbyggnad. Den är förkopplad med 0,1 m kabel SPT-1W + 1,9 m kabel SPT-1W med skruvkopplingar, totalt 2 m kabel. Med endast 10 cm kabel från armaturen är den enkel att koppla från och till vid exempelvis rengöring.
Trädgårdslampan har LED 12V/1W. Den monteras med ss-fjädrar. Fjädrarna expanderar efter att lampan monterats och håller lampan på plats. Håltagning: Ø60 mm. Godkänd för användning under vatten (max 0,5 m), IP68.
Egenskaper
| Varumärke | Gardenlights |
| Art.Nr. | 4025206011 |
| Färg | Stål |
| Sockel | LED |
| Effekt | 1 W |
| IP-Klassning | IP68 |
| Energieffektivitet | A+ |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Brevus |
| Kabellängd | 0,1 m |
| Spänning | 12 V |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 58 mm |
| Ljustemperatur | 6000 K |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 5907658372105 |



