Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Amalfi Svart 3 Set 75 cm
1 239 kr
733 krSpara 41 %Kampanj

Amalfi Svart 3 Set 75 cm
733 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Amalfi Svart 3 Set 75 cm är en praktisk trädgårdsbelysning som levereras i 3-pack och transformator. Belysningen har LED-ljuskällor.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Amalfi Svart 3 Set 75 cm är en praktisk trädgårdsbelysning som levereras i 3-pack och transformator. Belysningen har LED-ljuskällor.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7452-750 |
| Färg | Svart |
| Sockel | HPLED |
| Effekt | 5,4 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | G |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål |
| Serie | Assisi |
| Typ | Dekorationsbelysning |
| Kabellängd | 10 m |
| Djup | 145 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 275 mm |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Bredd | 145 mm |
| EAN-nr | 7318307452754 |


