Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Lucca Lounge Låg E27 Grå
Rek. pris 2 059 kr
1 809 kr
Se priset!

Lucca Lounge Låg E27 Grå
1 809 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Lucca Lounge Låg E27 Grå är en elegant utomhusbelysning med IP 44.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Lucca Lounge Låg E27 Grå är en elegant utomhusbelysning med IP 44.
Övrigt
- Opalfärgad plastskärm
- Markspjut ingår
- 18x18x59 cm
- Maxhöjd ljuskälla 130 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
- Sladdlängd: 5 m
- Opalfärgad plastskärm
- Markspjut ingår
- 18x18x59 cm
- Maxhöjd ljuskälla 130 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
- Sladdlängd: 5 m
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 453-300 |
| Färg | Grå |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabellängd | 5 m |
| Kollektion | Lounge |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 180 mm |
| Utförande | Låg |
| Höjd | 590 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Lucca |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Trädgårdsbelysning |
| Bredd | 180 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318304533005 |


