Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Monza 2x3W LED
fr.1 099 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Monza 2x3W LED
1 099 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Monza 2x3W LED är en elegant trädgårdsbelysning för upplysning av träd, buskar och annat.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Monza 2x3W LED är en elegant trädgårdsbelysning för upplysning av träd, buskar och annat.
Recensioner
Bo FVerifierad köpare
för 4 år sedanKanonfina med bra ljus!
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grå |
| Sockel | HPLED |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabellängd | 10 m |
| Anslutning | Transformator |
| Spänning | 12 V |
| Djup | 45 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Monza |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Produkttyp | Trädgårdsbelysning |
| Bredd | 45 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Energieffektivitet | A, G |
| Höjd | 475, 775, 1075 mm |
