Fasadbelysning Astro Calvi
Rek. pris 4 220 kr
fr.3 373 kr
Se priset!
Välj variant

Calvi
3 373 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Astros utomhusbelysning Calvi har en tuff design och den passar på många olika typer av fasader och påminner med sin nya design om de klassiska lanternorna.
Varumärke
AstroBeskrivning
Astros utomhusbelysning Calvi har en tuff design och den passar på många olika typer av fasader och påminner med sin nya design om de klassiska lanternorna.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Höjd | 0,28 m |
| Effekt/prestanda | 60 kW |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Antik Mässing, Svart |
| IP-Klassning | IP23 |
| Sensor | Nej |
| Sockel | E27/ES |
| Serie | Calvi |
| Stil | Modern |
| Spänning | 230 V |
| Typ | Fasadbelysning |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Ja |
| Bredd | 150 mm |
| Djup | 200 mm |
| Höjd | 280 mm |
| Material | Mild steel, Rostfritt Stål |
| Effekt | 60 W |
