Fasadbelysning Astro CalviMässing
6 810 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Antik Mässing

Calvi
Mässing
6 810 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Astros utomhusbelysning Calvi har en tuff design och den passar på många olika typer av fasader och påminner med sin nya design om de klassiska lanternorna.
Varumärke
AstroBeskrivning
Astros utomhusbelysning Calvi har en tuff design och den passar på många olika typer av fasader och påminner med sin nya design om de klassiska lanternorna.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1306005 |
| Färg | Antik Mässing |
| Sockel | E27/ES |
| Effekt | 60 W |
| IP-Klassning | IP23 |
| Material | Rostfritt Stål |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 200 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 280 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 150 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Calvi |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 5038856079845 |


