Fasadbelysning Astro Elis
fr.990 kr
Se priset!
Välj variant

Elis
990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fasadbelysning Astro Elis är en stilfull vägglampa från Astro. Den passar bra både som utomhus- och som inomhuslampa.
Varumärke
AstroBeskrivning
Fasadbelysning Astro Elis är en stilfull vägglampa från Astro. Den passar bra både som utomhus- och som inomhuslampa.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Höjd | 0,141 m |
| Effekt/prestanda | 3 kW |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Grå, Svart, Vit |
| Energieffektivitet | F, G |
| IP-Klassning | IP54 |
| Sensor | Nej |
| Sockel | Integrerad LED |
| Serie | Elis |
| Stil | Modern |
| Spänning | 230 V |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Fasadbelysning |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Bredd | 141 mm |
| Djup | 51 mm |
| Höjd | 141 mm |
| Material | Aluminium, Stål |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 3 W |
