Fasadbelysning Astro Homefield Hängande
Rek. pris 9 290 kr
fr.5 959 kr
Se priset!
Välj variant

Homefield Hängande
5 959 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fasadbelysning Astro Homefield Hängande är en lampa med snygg finish och klarglas som man monterar i taket. Den passar på många olika typer av fasader och påminner med sin nya design om de klassiska lanternorna.
Varumärke
AstroBeskrivning
Fasadbelysning Astro Homefield Hängande är en lampa med snygg finish och klarglas som man monterar i taket. Den passar på många olika typer av fasader och påminner med sin nya design om de klassiska lanternorna.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1095033A |
| Färg | Mässing, Svart |
| Sockel | E27/ES |
| Effekt | 60 W |
| IP-Klassning | IP23, IP44 |
| Utförande | Pendel |
| Serie | Homefield |
| Typ | Taklampa |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Stil | Modern |
| Material | Mässing, Rostfritt Stål, Stål |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Djup | 177, 180, 240, 300 mm |
| Höjd | 240, 1850, 2080, 2160 mm |
| Bredd | 177, 180, 240, 300 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
