Fasadbelysning Astro Homefield HängandeSvart, B: 240 mm
9 320 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart
Material:
Rostfritt Stål
Djup:
240 mm

Homefield Hängande
Svart, B: 240 mm
9 320 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fasadbelysning Astro Homefield Hängande är en lampa med snygg finish och klarglas som man monterar i taket. Den passar på många olika typer av fasader och påminner med sin nya design om de klassiska lanternorna.
Varumärke
AstroBeskrivning
Fasadbelysning Astro Homefield Hängande är en lampa med snygg finish och klarglas som man monterar i taket. Den passar på många olika typer av fasader och påminner med sin nya design om de klassiska lanternorna.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1095015 |
| Färg | Svart |
| Sockel | E27/ES |
| Effekt | 60 W |
| IP-Klassning | IP23 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Rostfritt Stål |
| Djup | 240 mm |
| Höjd | 2160 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 240 mm |
| Utförande | Pendel |
| Serie | Homefield |
| Typ | Taklampa |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 5038856078145 |
