Fasadbelysning Nordlux FRONT Single
Rek. pris 899 kr
615 kr
600 krSänkt pris!

FRONT Single
600 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Front har ett strömlinjeformat, organiskt designuttryck som är perfekt för både det klassiska och det moderna hemmet. Lampan är tillverkad i gjuten aluminium i en mjuk sandfärg som smälter in naturligt i husets arkitektur. Kan även placeras ovanför badrumsspegeln där den ger ett praktiskt och elegant ljus.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Front har ett strömlinjeformat, organiskt designuttryck som är perfekt för både det klassiska och det moderna hemmet. Lampan är tillverkad i gjuten aluminium i en mjuk sandfärg som smälter in naturligt i husets arkitektur. Kan även placeras ovanför badrumsspegeln där den ger ett praktiskt och elegant ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 46801008 |
| Färg | Sand |
| Sockel | GU10 |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | FRONT |
| Typ | Fasadbelysning |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 170 mm |
| Diameter | 118 mm |
| Höjd | 156 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,55 kg |
| Bredd | 118 mm |
| EAN-nr | 5704924012396 |

