Fasadbelysning Nordlux Polperro
fr.1 084 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Polperro
1 084 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Polperro är inspirerad av karga kustområden med brusande hav och höga vågor. Den maritima designen gör Polperro till en dekorativ och klassisk vägglampa som passar fint vid ytterdörren, garaget eller på staketet. Dessutom kan Polperro parallellkopplas, vilket gör den extremt funktionell.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Polperro är inspirerad av karga kustområden med brusande hav och höga vågor. Den maritima designen gör Polperro till en dekorativ och klassisk vägglampa som passar fint vid ytterdörren, garaget eller på staketet. Dessutom kan Polperro parallellkopplas, vilket gör den extremt funktionell.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Färg | Mässing, Nickel |
| Sockel | E27 |
| IP-Klassning | IP64 |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Material | Mässing |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Spänning | 230 V |
| Serie | Polperro |
| Djup | 93 mm |
| Diameter | 180 mm |
| Vikt | 1,518, 1,566 kg |
