Golvlampa Globen Lighting Koster IP44
fr.699 kr
utvalda påKampanj
Välj variant
Förväntas åter i lager 2026-05-25
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Golvlampa Globen Lighting Koster IP44 är en grafisk lampa som är IP44-klassad. Därav lämpar den sig väl utomhus och bidrar till en magisk stämning med ett skuggspel. Koster fungerar både som en piedestal med avlastningsyta och som sittpall då den klarar av en vikt upp till 85 kg. Lampan är gjord av metall och har en 500 cm lång kabel som tål -40°C.
Varumärke
Globen LightingBeskrivning
Golvlampa Globen Lighting Koster IP44 är en grafisk lampa som är IP44-klassad. Därav lämpar den sig väl utomhus och bidrar till en magisk stämning med ett skuggspel. Koster fungerar både som en piedestal med avlastningsyta och som sittpall då den klarar av en vikt upp till 85 kg. Lampan är gjord av metall och har en 500 cm lång kabel som tål -40°C.
Egenskaper
| Varumärke | Globen Lighting |
| Färg | Svart |
| Sockel | INTEGR |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Svart |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Serie | Koster |
| Dimbar | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 5 m |
| Höjd | 450, 600 mm |
| Bredd | 347, 390 mm |
| Djup | 347, 390 mm |
| Effekt/prestanda | 3 kW |
