Golvlampa Gnosjö Konstsmide Nice USB
Rek. pris 2 759 kr
fr.1 970 kr
Se priset!
Välj variant

Nice USB
1 970 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Golvlampa Gnosjö Konstsmide Nice USB är en dimbar lampa med USB-laddning. 2200/3000K.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Rost, Svart, Vit |
| Sockel | LED |
| Effekt | 3 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Kollektion | Lounge |
| Spänning | 3,7 V |
| Djup | 1200 mm |
| Höjd | 170 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2700-3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Serie | Nice |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Golvlampa |
| Vikt | 2,5 kg |
| Bredd | 170 mm |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 10-140 lumen |
| Sensor | Nej |

