Golvlampa Gnosjö Konstsmide Nice USBSvart
Rek. pris 2 759 kr
1 995 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart

Nice USB
Svart
1 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Golvlampa Gnosjö Konstsmide Nice USB är en dimbar lampa med USB-laddning. 2200/3000K.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7831-750 |
| Färg | Svart |
| Sockel | LED |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Djup | 1200 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 170 mm |
| Ljusflöde | 10-140 lumen |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 2,5 kg |
| Bredd | 170 mm |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 3,7 V |
| Kollektion | Lounge |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2700-3000K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Nice |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Golvlampa |
| EAN-nr | 7318307831757 |




















