Golvlampa Hillerstorp Glimra Portabel
fr.3 459 kr
fr.2 675 krSpara 23 %Kampanj
Välj variant

Glimra Portabel
2 675 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

En snygg bärbar utomhuslampa för sköna sommarkvällar på balkongen, i trädgården eller på picknicken. PE Glödlampa inkl. USB sladd. Två ljustemperaturinställningar varmvitt och kallvitt, två ljusstyrkeinställningar 50% och 100% samt flimmerläge för levande ljus.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
En snygg bärbar utomhuslampa för sköna sommarkvällar på balkongen, i trädgården eller på picknicken. PE Glödlampa inkl. USB sladd. Två ljustemperaturinställningar varmvitt och kallvitt, två ljusstyrkeinställningar 50% och 100% samt flimmerläge för levande ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Färg | Grå, Grön, Sand |
| IP-Klassning | IP65 |
| Kollektion | Days |
| Material | Polyeten |
| Serie | Glimra |
| Produkttyp | Golvlampa utomhus |
| Montering | Nej |
| Höjd | 1480 mm |
| Längd | 240 mm |
| Bredd | 240 mm |
| Garanti | 1 år |
| Sittdjup | 74 cm |
| Sitthöjd | 67 cm |
