Grindstolpslykta Gnosjö Konstsmide Parma E27 med StolpeSvart
Rek. pris 779 kr
497 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart

Parma E27 med Stolpe
Svart
497 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Grindstolpslykta Gnosjö Konstsmide Parma E27 med Stolpe är en elegant grindlykta i klassisk design som levereras utan ljuskälla. Lyktan har en E27-sockel och är tillverkad av aluminium.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Grindstolpslykta Gnosjö Konstsmide Parma E27 med Stolpe är en elegant grindlykta i klassisk design som levereras utan ljuskälla. Lyktan har en E27-sockel och är tillverkad av aluminium.
Övrigt
- Klart akrylglas med stolpe
- IP43
- 24x24x54 cm
- Maxhöjd ljuskälla 130 mm
- Max 1x75W/230-240V, E27
- Klart akrylglas med stolpe
- IP43
- 24x24x54 cm
- Maxhöjd ljuskälla 130 mm
- Max 1x75W/230-240V, E27
Recensioner
Tomas FVerifierad köpare
för 1 år sedanmycket bra lampa som lyser ner, stor lampa, enda nackdelen är att lamp kåpan är av plast.
+ Stor lampa som lyser nedåt
- plast kåpa runt lampan
JohannesVerifierad köpare
för 5 år sedanMycket bra och stiligt kvalitet
+ Bara bra
- Inget
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7224-750 |
| Färg | Svart |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 75 W |
| IP-Klassning | IP43 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 240 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 580 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 240 mm |
| Anslutning | 230 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | Parma |
| Typ | Stolpbelysning |
| EAN-nr | 7318307224757 |

