LED-spot Gnosjö Konstsmide Amalfi High Power 1W Inkl. Trans.1w
Rek. pris 511 kr
300 kr
267 krSpara 11 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Amalfi "High Power" LED spot med transformator
Recensioner
Ulf TVerifierad köpare
för 5 år sedanBra kvalité men lyser förvånadsvärt lite. Knappt synligt när det är mörkt så om ni önskar lysa upp en blomma eller något liknande litet så köp men annars välj någon annan belysning.
+ bra kvalité
- Lyser knappt
Lars-Olof JVerifierad köpare
för 5 år sedanBlev mycket bra!
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7645-000 |
| Effekt | 1 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Anslutning | Transformator |
| Djup | 11,5 cm |
| Utförande | 1W |
| Energieffektivitet | G |
| Höjd | 41 cm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 1 W |
| Serie | Amalfi |
| Typ | Markbelysning |
| Bredd | 6 cm |
| Montering | Infälld |
| Kollektion | Outlet |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7318307645002 |




