LED-Spot Gnosjö Konstsmide Andria LED Justerbar
Rek. pris 2 209 kr
1 369 kr
Se priset!

Andria LED Justerbar
1 369 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

LED-Spot Gnosjö Konstsmide Andria LED Justerbar är en praktisk utomhusbelysning med riktbart ljus som levereras med transformator och LED-ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
LED-Spot Gnosjö Konstsmide Andria LED Justerbar är en praktisk utomhusbelysning med riktbart ljus som levereras med transformator och LED-ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7475-370 |
| Färg | Mörkgrå |
| Sockel | HPLED |
| Effekt | 3 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabellängd | 10 m |
| Anslutning | Transformator |
| Spänning | 12 V |
| Djup | 135 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Höjd | 270 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Serie | Andria |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | LED-Spot |
| Bredd | 70 mm |
| Montering | Utanpåliggande |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318307475371 |





