Ljusnät Gnosjö Konstsmide 1x1 m
Rek. pris 239 kr
fr.167 kr
Se priset!
Välj variant

1x1 m
167 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Nät från Gnosjö Konstsmide med 32 st LED-lampor. Nätet är 1x1 meter och har en 10 m lång anslutningssladd. För utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Nät från Gnosjö Konstsmide med 32 st LED-lampor. Nätet är 1x1 meter och har en 10 m lång anslutningssladd. För utomhusbruk.
Recensioner
KarinVerifierad köpare
för 7 år sedanLjusslingan var väldigt tunn i sladden och gick sönder direkt.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Amber, Varmvit |
| Effekt | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Svart |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Ljusnät |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Höjd | 1 m |
| Spänning | 24 V |
| Energieffektivitet | G |
| Längd | 1 m |
| Kabellängd | 10 m |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
