Ljusslinga Gnosjö Konstsmide 31v LED50L, Varmvit/Transparent
179 kr
Vald variant
Längd (m):
4,9
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med LED-ljus och kabelsystem. Kopplas med startset system.
Startset ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4850-103 |
| Färg | Varmvit |
| Effekt/prestanda | 0,013 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Längd | 4,9 m |
| Antal Ljuskällor | 50 st |
| Vikt | 0,173 kg |
| Energieffektivitet | E |
| Kabelfärg | Transparent |
| Material | Plast |
| Ljuskälla | LED |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Sensor | Nej |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7318308501031 |

