Ljusslinga Gnosjö Konstsmide 400 st Amber Mikro LED
467 kr
Se priset!

400 st Amber Mikro LED
467 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 400 st amber mikro LED-lampor, svart kabel. Slingan är 32,93 m lång och har en 5 m anslutningssladd till första lampan. För utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 400 st amber mikro LED-lampor, svart kabel. Slingan är 32,93 m lång och har en 5 m anslutningssladd till första lampan. För utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3644-800 |
| Färg | Svart |
| Effekt | 0,05 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | F |
| Kabelfärg | Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | El |
| Typ | Ljusslinga |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Längd | 27,93 m |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318303644801 |

