Markarmatur Norlys Rena Fyrkantig4W
Rek. pris 2 473 kr
2 448 kr
Se priset!
Vald variant
Effekt:
4 W
Rena Fyrkantig
4W
2 448 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Markarmatur Rena Stål 1762ST
Markarmatur. Front i rostfritt stål. Frostat glas. Armaturhus i aluminium. 10mm härdat glas. Fyrkantig modell. 3 meter färdigmonterad kabel medföljer. Infällningsbox i polypropylen för nedgrävning/ingjutning medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 1764ST |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Effekt | 4 W |
| IP-Klassning | IP68 |
| Tillverkarens Art.Nr. | 1764ST |
| Vikt | 1,02 kg |
| Energieffektivitet | E |
| Ljuskälla | LED (utbytbar) |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Rena |
| Typ | Markarmatur |
| Spänning | 240 V |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 157 mm |
| Ljusflöde | 672 lumen |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 130 mm |
| EAN-nr | 7042891764053 |

