Markbelysning Eglo Lamedo Rund
Rek. pris 559 kr
452 kr
Se priset!

Lamedo Rund
452 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
EgloBeskrivning
Markbelysning Eglo Lamedo Rund är en infälld LED-markbelysning. 2,5W. IP65/67
Egenskaper
| Varumärke | Eglo |
| Art.Nr. | 93482 |
| Färg | Silver |
| Sockel | LED |
| Effekt/prestanda | 2,5 W |
| IP-Klassning | IP65 |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Ljuskälla | LED-Modul |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Rostfritt Stål |
| Serie | Lamedo |
| Produkttyp | Markbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| EAN-nr | 9002759934828 |

