Markbelysning Hide-a-lite Spot Up Multi 24
Rek. pris 12 380 kr
5 490 kr
Se priset!

Spot Up Multi 24
5 490 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Markstrålkastare från Hide-a-lite för offentlig miljö som passar perfekt för till exempel parker, arenor och industrifastigheter. Armaturhus av gjuten aluminium, ytterring av rostfritt stål och härdat skyddsglas. Max tryck 1000 kg. Kan monteras i mark eller gjutas in med den medföljande montageboxen. Levereras komplett med inbyggt drivdon, 2 m gummikabel samt montagebox.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Markstrålkastare från Hide-a-lite för offentlig miljö som passar perfekt för till exempel parker, arenor och industrifastigheter. Armaturhus av gjuten aluminium, ytterring av rostfritt stål och härdat skyddsglas. Max tryck 1000 kg. Kan monteras i mark eller gjutas in med den medföljande montageboxen. Levereras komplett med inbyggt drivdon, 2 m gummikabel samt montagebox.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7764503 |
| Färg | Stål |
| Effekt | 24 W |
| IP-Klassning | IP67 |
| Ljuskälla | LED |
| Håltagningsmått | 160 mm |
| Material | Aluminium |
| Anslutning | Kablage |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 210 mm |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | A+ |
| Bredd | 175 mm |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Inbyggnadsdjup | 207 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 25 ° |
| Effekt/prestanda | 24 W |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392971133164 |


