Markbelysning Malmbergs Home Dot III 5St IP67 3000K 12VDC
620 kr
520 krSpara 16 %Kampanj

Home Dot III 5St IP67 3000K 12VDC
520 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Markbelysning Malmbergs Home Dot III 5St IP67 3000K 12VDC är anpassad för inom- eller utomhusbruk. Kitet består av 5 st armaturer. Varje armatur är försedd med 2x0,75 m kabel som gör det enkelt att koppla vidare till nästa armatur. Ej dimbar. Drivdon medföljer ej.
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Markbelysning Malmbergs Home Dot III 5St IP67 3000K 12VDC är anpassad för inom- eller utomhusbruk. Kitet består av 5 st armaturer. Varje armatur är försedd med 2x0,75 m kabel som gör det enkelt att koppla vidare till nästa armatur. Ej dimbar. Drivdon medföljer ej.
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Art.Nr. | 9977355 |
| Färg | Rostfritt |
| Effekt/prestanda | 2 W |
| IP-Klassning | IP67 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Rostfritt Stål |
| Produkttyp | Trädgårdsbelysning |
| Spänning | 12 V |
| Diameter | 40 mm |
| Dimbar | Nej |
| Ljusspridningsvinkel | 90 ° |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| EAN-nr | 7392529161595 |


