Markbelysning Norlys Rena LED Fyrkantig
Rek. pris 2 036 kr
1 862 kr
Se priset!

Rena LED Fyrkantig
1 862 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
NorlysBeskrivning
Markbel Rena LED Svart 1633B
Markarmatur med en svartlackerad aluminium topp. Fyrkantig modell. 3 meter färdigmonterad kabel medföljer. Opal polykarbonatInfällningsbox i polypropylen för nedgrävning/ingjutning medföljer också.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7703390 |
| Färg | Svart |
| Sockel | GU10 |
| Effekt/prestanda | 5,5 W |
| IP-Klassning | IP68 |
| Energieffektivitet | A+ |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Rena |
| Produkttyp | Markspotlight |
| Djup | 130 mm |
| Höjd | 182 mm |
| Bredd | 130 mm |
| EAN-nr | 7042891633069 |

