Markspett Westal Acorn 36W
Rek. pris 2 953 kr
fr.2 413 kr
Se priset!
Välj variant

Acorn 36W
2 413 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Markspett Acorn 36W från Westal är en robust armatur med markspett. Denna armatur är ställbar och avger sitt ljus framåt. Den är tillverkad av aluminium med en hög kapslingsklass och levereras komplett med spett, integrerat drivdon samt 2 m kabel 3G1 mm2. Detta markspett passar för belysning av trädgård, träd, fasad, etc.
Varumärke
WestalBeskrivning
Markspett Acorn 36W från Westal är en robust armatur med markspett. Denna armatur är ställbar och avger sitt ljus framåt. Den är tillverkad av aluminium med en hög kapslingsklass och levereras komplett med spett, integrerat drivdon samt 2 m kabel 3G1 mm2. Detta markspett passar för belysning av trädgård, träd, fasad, etc.
Övrigt
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Färg | Antracit |
| Effekt/prestanda | 36 W |
| IP-Klassning | IP66 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 205 mm |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Höjd | 620 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Acorn |
| Produkttyp | Markspett |
| Bredd | 165 mm |
| Dimbar | Nej |
| Ljusspridningsvinkel | 15, 38 ° |
