Markspot Gnosjö Konstsmide 230V 3W LED High Power
Rek. pris 1 529 kr
1 179 kr
Se priset!

230V 3W LED High Power
1 179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Markspot Gnosjö Konstsmide 230V 3W LED High Power är en elegant och praktisk markbelysning för att belysa trädgård eller uteplats. Den kan bland annat användas som gångbelysning.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Markspot Gnosjö Konstsmide 230V 3W LED High Power är en elegant och praktisk markbelysning för att belysa trädgård eller uteplats. Den kan bland annat användas som gångbelysning.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7966-310 |
| Färg | Rostfri |
| Sockel | HPLED |
| Effekt | 3 W |
| IP-Klassning | IP65 |
| Montering | Infälld |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 88 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Höjd | 141 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Trädgårdsbelysning |
| Bredd | 88 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318307966312 |

