Markspot Gnosjö Konstsmide 230V GU10 Lågenergi Fyrkantig Silver
Rek. pris 679 kr
428 kr
Se priset!

230V GU10 Lågenergi Fyrkantig Silver
428 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Markspot Gnosjö Konstsmide 230V GU10 Lågenergi Fyrkantig Silver är en elegant och praktisk markbelysning för att belysa trädgård, hus eller uteplats. Den kan bland annat användas som gångbelysning.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Markspot Gnosjö Konstsmide 230V GU10 Lågenergi Fyrkantig Silver är en elegant och praktisk markbelysning för att belysa trädgård, hus eller uteplats. Den kan bland annat användas som gångbelysning.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7608-000 |
| Färg | Rostfri |
| Sockel | GU10 |
| Effekt | 7 W |
| IP-Klassning | IP65 |
| Montering | Infälld |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 110 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål/Aluminium |
| Effekt/prestanda | 7 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Trädgårdsbelysning |
| Bredd | 110 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318307608007 |
