Markspot Gnosjö Konstsmide 230V High Power LED Rund
1 599 kr
469 krSpara 71 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Markspot 230V "High Power" LED rund
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7643-000 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP65 |
| Anslutning | 230 |
| Djup | 11 cm |
| Energieffektivitet | A |
| Höjd | 15 cm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Trädgårdsbelysning |
| Bredd | 11 cm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7318307643008 |

