Markspot Gnosjö Konstsmide LED Ovanpåliggande
Rek. pris 1 389 kr
fr.973 kr
Se priset!
Välj variant

LED Ovanpåliggande
973 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Markspot Gnosjö Konstsmide LED Ovanpåliggande är en elegant markbelysning. Den levereras med ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Markspot Gnosjö Konstsmide LED Ovanpåliggande är en elegant markbelysning. Den levereras med ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Mörkgrå |
| Sockel | HPLED |
| Effekt | 5, 10, 12 W |
| IP-Klassning | IP65 |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 200 mm |
| Höjd | 45 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Typ | Markspot |
| Bredd | 200 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Montering | Infälld |
| Utförande | 1-Väg 5W, 2-Väg 10W, 4-Väg 12W |
| Energieffektivitet | F, G |
| Effekt/prestanda | 5, 10, 12 W |
| Antal Ljuskällor | 1, 2, 4 st |
