Pendelarmatur Westal Tratt IP44Råkoppar
Rek. pris 3 888 kr
3 671 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Råkoppar

Tratt IP44
Råkoppar
3 671 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-01
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pendelarmatur Tratt från Westal är en stilren pendellampa med runtstrålande ljusbild som levereras komplett med svart tygkabel. Denna armatur passar som bordslampa eller för caféer och barer.
Varumärke
WestalBeskrivning
Pendelarmatur Tratt från Westal är en stilren pendellampa med runtstrålande ljusbild som levereras komplett med svart tygkabel. Denna armatur passar som bordslampa eller för caféer och barer.
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7704645 |
| Färg | Råkoppar |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 75 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Koppar |
| Höjd | 210 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 2,5 kg |
| Bredd | 250 mm |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Serie | Tratt |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Pendelarmatur |
| EAN-nr | 7393047204122 |
