Pendelarmatur Westal Tratt IP44Mässing
Rek. pris 2 985 kr
2 353 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Mässing

Tratt IP44
Mässing
2 353 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-08
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pendelarmatur Tratt från Westal är en stilren pendellampa med runtstrålande ljusbild som levereras komplett med svart tygkabel. Denna armatur passar som bordslampa eller för caféer och barer.
Varumärke
WestalBeskrivning
Pendelarmatur Tratt från Westal är en stilren pendellampa med runtstrålande ljusbild som levereras komplett med svart tygkabel. Denna armatur passar som bordslampa eller för caféer och barer.
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7704647 |
| Höjd | 0,21 m |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Mässing |
| IP-Klassning | IP44 |
| Sensor | Nej |
| Sockel | E27 |
| Serie | Tratt |
| Spänning | 230 V |
| Material | Mässing |
| Effekt | 75 W |
| Vikt | 2,5 kg |
| Bredd | 250 mm |
| Höjd | 210 mm |
| Utförande | Pendel |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Typ | Pendelarmatur |
| EAN-nr | 7393047204115 |

