Pollare Norlys Arvika med Uttag
fr.7 560 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Arvika med Uttag
7 560 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
NorlysBeskrivning
Pollare Arvika Uttag Galv 893
En kraftig pollare i galvaniserad eller svartlackerad stål. Fyra ljusöppningar. Finns både med eller utan lucka med uttag. Två olika alternativ för fästanordningar finns som tillbehör.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7748215N |
| Färg | Elförzinkad, Svart |
| Sockel | LED-Modul |
| Effekt | 11,1 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | A+ |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Arvika |
| Typ | Pollare |
| Djup | 140 mm |
| Höjd | 890 mm |
| Bredd | 140 mm |

