Pollare Norlys Asker 5124Antracitgrå
3 579 kr
2 924 krSänkt pris!Spara 655 kr
Vald variant
Färg:
Antracitgrå

Asker 5124
Antracitgrå
2 924 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Pollare i en modern design som passar både för offentliga och privata miljöer. Symmetrisk ljusfördelning. Finns i två olika färger. Ingår i en familj med även vägg och stolparmaturer. Finns med 3000 o 4000K.Olika fästanordningar finns som tillbehör. Brinntid 50 000 h. Symmetrisk ljus.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Pollare i en modern design som passar både för offentliga och privata miljöer. Symmetrisk ljusfördelning. Finns i två olika färger. Ingår i en familj med även vägg och stolparmaturer. Finns med 3000 o 4000K.Olika fästanordningar finns som tillbehör. Brinntid 50 000 h. Symmetrisk ljus.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 5124GR |
| Färg | Antracitgrå |
| Sockel | LED-Modul |
| Effekt | 9,5 W |
| IP-Klassning | IP65 |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 200 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 850 mm |
| Ljusflöde | 640 lumen |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 4,01 kg |
| Bredd | 110 mm |
| Energieffektivitet | D |
| Ljuskälla | LED (utbytbar) |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Asker |
| Typ | Pollare |
| EAN-nr | 7042895124082 |









