Pollare Norlys Hellvik 2400
fr.5 055 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Hellvik 2400
5 055 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Pollare Hellvik Grafit 2400GR
Modern design pollare som passar både för privata och offentliga miljöer. Bländfri med indirekt ljus. Polykarbonat med optisk struktur. Finns i två färger och två olika höjder. Olika alternativ till fästanordningar finns som tillbehör.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7749599N |
| Färg | Aluminium, Antracitgrå |
| Sockel | Modul |
| Effekt | 6,9 W |
| IP-Klassning | IP65 |
| Energieffektivitet | C |
| Ljuskälla | LED (utbytbar) |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Hellvik |
| Typ | Pollare |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 420 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 550 mm |
| Ljusflöde | 531 lumen |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 7,94 kg |
| Bredd | 110 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 2400AL, 2400GR |







