Pollare Norlys Stockholm H28
Rek. pris 3 957 kr
fr.3 088 kr
Se priset!
Välj variant

Stockholm H28
3 088 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
NorlysBeskrivning
Pollare Stockholm Galv 1268GA
Pollare i galvaniserad eller svart lackerad stål. Opalt polykarbonat. Finns i tre olika höjder. Kan fås även med E27-sockel. Finns med både 3000K o 4000K. Olika alternativ på fästanordningar finns som tillbehör. Tillhör en familj av både pollare stolpar och väggmodeller
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7724176N |
| Färg | Elförzinkad, Svart |
| Sockel | LED-modul |
| Effekt | 10, 8,5 W |
| IP-Klassning | IP65 |
| Energieffektivitet | A+ |
| Material | Stål |
| Serie | Stockholm |
| Typ | Pollare |
| Spänning | 240 V |
| Diameter | 165 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 280 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja, Ja, LED |
| Ljustemperatur | 2700 K |

