Pollare Westal Arnäs E27 1200 mmKoppar
Rek. pris 5 125 kr
4 325 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Koppar

Arnäs E27 1200 mm
Koppar
4 325 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pollararmatur med rotationsymmetrisk ljusbild. Armaturen har E27-lamphållare som är godkänd för max 75W. Pollaren har kopplingslucka och fotplatta (125x125 mm) anpassad för fast underlag alternativt för markjärn för ingjutning. Avsedd för utomhusbruk (IP44) och passar för bruk både i privat och offentlig miljö.
Varumärke
WestalBeskrivning
Pollararmatur med rotationsymmetrisk ljusbild. Armaturen har E27-lamphållare som är godkänd för max 75W. Pollaren har kopplingslucka och fotplatta (125x125 mm) anpassad för fast underlag alternativt för markjärn för ingjutning. Avsedd för utomhusbruk (IP44) och passar för bruk både i privat och offentlig miljö.
Oxiderad koppar/svart, med frostad akrylcylinder.
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7747183 |
| Färg | Koppar |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| IP-Klassning | IP23 |
| Höjd | 1200 mm |
| Bredd | 365 mm |
| Anslutning | Kopplingslucka |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Arnäs |
| Produkttyp | Pollare |
| EAN-nr | 7393047519912 |


