Pollare Westal Harry
Rek. pris 2 149 kr
fr.1 873 kr
Se priset!
Välj variant

Harry
1 873 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pollare Harry från Westal är en pollare avsedd att monteras tillsammans med en glaskupa. Denna armatur har funnits i Westals sortiment i många år och blivit en klassiker. Komplettera pollaren med en glaskupa.
Varumärke
WestalBeskrivning
Pollare Harry från Westal är en pollare avsedd att monteras tillsammans med en glaskupa. Denna armatur har funnits i Westals sortiment i många år och blivit en klassiker. Komplettera pollaren med en glaskupa.
Övrigt
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Färg | Elförzinkad, Svart |
| Sockel | E27 |
| IP-Klassning | IP23 |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 1215 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål |
| Serie | Harry |
| Produkttyp | Pollare |
| Bredd | 200 mm |
| Dimbar | Ja |
