Skymningsrelä Gnosjö Konstsmide Till 12V
Rek. pris 419 kr
323 kr
Se priset!

Till 12V
323 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Skymningsrelä Gnosjö Konstsmide till 12V är ett skymningsrelä till 12V-system.
Recensioner
Urban HVerifierad köpare
för 5 år sedanLätt att installera och bra funktioner för att styra utebelysningen i trädgården
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7450-000 |
| Höjd | 0,23 m |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP44 |
| Sensor | Ja |
| Spänning | 12 V |
| Anslutning | Transformator |
| Material | Plast |
| Typ | Skymningsrelä |
| Djup | 35 mm |
| Dimbar | Nej |
| Bredd | 380 mm |
| Höjd | 230 mm |
| EAN-nr | 7318307450002 |

