Smartlight Gnosjö Konstsmide 12V
Rek. pris 3 339 kr
1 907 kr
Se priset!

12V
1 907 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Smartlight Gnosjö Konstsmide 12V är en svart smartlight (5W) med kamera, högtalare och mikrofon som ansluts med WiFi. Brinntid 20000h.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Smartlight Gnosjö Konstsmide 12V är en svart smartlight (5W) med kamera, högtalare och mikrofon som ansluts med WiFi. Brinntid 20000h.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7892-750 |
| Färg | Svart |
| Sockel | HPLED |
| Effekt | 5 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Kabellängd | 10 m |
| Spänning | 12 V |
| Djup | 85 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Höjd | 175 mm |
| Ljuskälla | IL |
| Ljustemperatur | 5000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| Energiförbrukning | 6 kWh/1000h |
| Serie | Smartlight |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Fasadbelysning |
| Vikt | 1,1 kg |
| Bredd | 75 mm |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7318307892758 |






