Solcells-Pollare Star Trading Pyramis
Rek. pris 549 kr
259 kr
133 krSänkt pris!Spara 126 kr

Pyramis
133 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pyramis är en solcellsbelysning gjord i svart metall. Det varmvita ljuset lyser vackert genom det frostade höljet och blir en vacker dekoration. Den är fin att placera i en gång eller en plantering i din trädgård eller på en balkong.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Pyramis är en solcellsbelysning gjord i svart metall. Det varmvita ljuset lyser vackert genom det frostade höljet och blir en vacker dekoration. Den är fin att placera i en gång eller en plantering i din trädgård eller på en balkong.
Placera solcellsdekorationen där solen kan nå panelen under dagen för att få ultimat laddning till det medföljande batteriet. Twilight, 1 batteri AA rechargeable NiMH ingår. Livstid ca 6h.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 482-56 |
| Färg | Svart |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Anslutning | Batteri |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 100 mm |
| Utförande | Varmvit |
| Höjd | 610 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | Pyramis |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Solcells-Pollare |
| Vikt | 0,54 kg |
| Bredd | 100 mm |
| Ljusflöde | 13 lumen |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482057686 |


