Solcells-pollare Star Trading RomaRostfritt Stål
159 kr
79 krSpara 50 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Rostfritt Stål

Roma
Rostfritt Stål
79 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Solcells-pollare Star Trading Roma är ett gångljus med en dekorativ glaskula. Den drivs av solceller och har en LED-ljuskälla. Det är en fin dekoration att placera i entrén, på stigen och i trädgården som lyser upp och ger ifrån sig ett fint sken.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcells-pollare Star Trading Roma är ett gångljus med en dekorativ glaskula. Den drivs av solceller och har en LED-ljuskälla. Det är en fin dekoration att placera i entrén, på stigen och i trädgården som lyser upp och ger ifrån sig ett fint sken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 479-27 |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,062 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Vikt | 0,63 kg |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 120 mm |
| Diameter | 120 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Glass/Metall |
| Serie | Roma |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Solcells-pollare |
| Bredd | 120 mm |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482008053 |


