Solcells-vägglykta Star Trading Valta 400/15Lm Sensor MotionTwilight
Rek. pris 349 kr
239 kr
124 krSänkt pris!Spara 115 kr

Valta 400/15Lm Sensor MotionTwilight
124 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Solcells-vägglykta Star Trading Valta 400/15Lm Sensor MotionTwilight är en solcellsdriven väggbelysning som under natten och via rörelseindikation lyser upp med 400 Lumen i 30 sekunder och går sedan ner till 15 Lumen konstant ljus.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcells-vägglykta Star Trading Valta 400/15Lm Sensor MotionTwilight är en solcellsdriven väggbelysning som under natten och via rörelseindikation lyser upp med 400 Lumen i 30 sekunder och går sedan ner till 15 Lumen konstant ljus.
OBS! För att tända produkten håll On-Off knappen intryckt i några sekunder och täck över panelen samtidigt.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 481-16 |
| Färg | Grå |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,03 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 0,01 A |
| Spänning | 3,7 V |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 200 mm |
| Diameter | 160 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Serie | Valta |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Solcells-vägglykta |
| Vikt | 0,282 kg |
| Bredd | 160 mm |
| Ljusflöde | 400 lumen |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482047373 |







