Solcells-vindspel Star Trading Roma
Rek. pris 219 kr
148 kr
99 krSpara 33 %Kampanj

Roma
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Solcells-vindspel Star Trading Roma är en vindsnurra med en boll inuti. Vindsnurran drivs av solenergi och har en LED-ljuskälla. Ett enkelt, praktiskt och miljövänligt sätt att dekorera med utomhus.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcells-vindspel Star Trading Roma är en vindsnurra med en boll inuti. Vindsnurran drivs av solenergi och har en LED-ljuskälla. Ett enkelt, praktiskt och miljövänligt sätt att dekorera med utomhus.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 477-51 |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,065 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 160 mm |
| Diameter | 160 mm |
| Höjd | 350 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast/Metall |
| Effekt/prestanda | 0,065 W |
| Serie | Roma |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Solcellslampa |
| Vikt | 0,25 kg |
| Bredd | 160 mm |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482477514 |

