Solcellsdekoration Star Trading Firework HangingSvart/Varmvit
239 kr
169 krSpara 29 %Kampanj
Vald variant
Effekt/prestanda:
0,06 W

Firework Hanging
Svart/Varmvit
169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Solcellsdekoration Star Trading Firework Solar Hängande 90L är en hängande solcellsdriven lampa med 90 LED-lampor.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcellsdekoration Star Trading Firework Solar Hängande 90L är en hängande solcellsdriven lampa med 90 LED-lampor.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 480-57 |
| Färg | Svart/Varmvit |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabellängd | 0,35 m |
| Ström | 0,02 A |
| Ström | 20 mA |
| Material | Metall |
| Vikt | 0,1 kg |
| Spänning | 3 V |
| Djup | 260 mm |
| Diameter | 260 mm |
| Höjd | 500 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Firework Solar |
| Antal Ljuskällor | 90 st |
| Produkttyp | Solcellsdekoration |
| Bredd | 260 mm |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482033147 |
