Solcellsdekoration Star Trading Globus355 mm
Rek. pris 289 kr
269 kr
137 krSpara 49 %Kampanj
Vald variant
Djup:
200 mm
Ljusflöde:

Globus
355 mm
137 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Solcellsdekoration Star Trading Globus är ett soldrivet trädgårdsklot med justerbar höjd. Det är en fin dekoration att ha i trädgården med många placeringsmöjligheter. Klotet lyser upp med 20 Lumen och ger ifrån sig ett fint sken.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcellsdekoration Star Trading Globus är ett soldrivet trädgårdsklot med justerbar höjd. Det är en fin dekoration att ha i trädgården med många placeringsmöjligheter. Klotet lyser upp med 20 Lumen och ger ifrån sig ett fint sken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 477-77 |
| Färg | Vit |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Djup | 200 mm |
| Diameter | 200 mm |
| Höjd | 355 mm |
| Vikt | 0,35 kg |
| Bredd | 200 mm |
| Ljusflöde | 20 lumen |
| Kabellängd | 1 m |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | Globus |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Solcellsdekoration |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482477774 |

