Solcellsdekoration Star Trading Globy Hängande
Rek. pris 769 kr
474 kr
249 krSänkt pris!Spara 225 kr

Globy Hängande
249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Solcellsdekoration Star Trading Globy Hängande är en solcellsdriven dekorationsboll som är fin att hänga i trädgården, vid uteplatsen eller på balkongen. Den lyser med 35 eller 70 Lumen i varmvitt sken när mörkret faller (tryck på ON 1 gång för 35Lm och 2 gånger för 70Lm).
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcellsdekoration Star Trading Globy Hängande är en solcellsdriven dekorationsboll som är fin att hänga i trädgården, vid uteplatsen eller på balkongen. Den lyser med 35 eller 70 Lumen i varmvitt sken när mörkret faller (tryck på ON 1 gång för 35Lm och 2 gånger för 70Lm).
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 481-82 |
| Färg | Vit |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,064 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 300 mm |
| Diameter | 300 mm |
| Höjd | 290 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| Serie | Globy |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Solcellsdekoration |
| Vikt | 0,75 kg |
| Bredd | 300 mm |
| Ljusflöde | 70 lumen |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482042101 |
