Solcellsdekoration Star Trading Globy Stone TwilightBxDxH: 400x310x210 mm
Rek. pris 719 kr
494 kr
372 krSpara 25 %Kampanj
Vald variant
Djup:
310 mm

Globy Stone Twilight
BxDxH: 400x310x210 mm
372 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Solcellsdekoration Star Trading Globy Stone Twilight är en solcellsdekoration i form av en vit sten. Den lyser upp i mörkret med vitt sken.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcellsdekoration Star Trading Globy Stone Twilight är en solcellsdekoration i form av en vit sten. Den lyser upp i mörkret med vitt sken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 482-12 |
| Färg | Vit |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Djup | 310 mm |
| Diameter | 400 mm |
| Höjd | 210 mm |
| Vikt | 1,1 kg |
| Bredd | 400 mm |
| Effekt/prestanda | 0,06 kW |
| Ström | 0,013 A |
| Spänning | 2,4 V |
| Ström | 13 mA |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | Globy |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Solcellsdekoration |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482049391 |


