Solcellsdekoration Star Trading Melilla Bird
Rek. pris 279 kr
219 kr
110 krSänkt pris!Spara 109 kr

Melilla Bird
110 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Solcellspinnen Melilla Bird är en brons färgad trädgårdsdekoration i form av en fågel och blommor. Denna solcells artikel blir en vacker dekoration och är lättplacerad i en plantering i trädgården eller på en balkong eller terrass. Den amberfärgade glaskulan lyser upp med ett amberfärgat sken under natten.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcellspinnen Melilla Bird är en brons färgad trädgårdsdekoration i form av en fågel och blommor. Denna solcells artikel blir en vacker dekoration och är lättplacerad i en plantering i trädgården eller på en balkong eller terrass. Den amberfärgade glaskulan lyser upp med ett amberfärgat sken under natten.
Placera solcellsdekorationen där solen kan nå panelen under dagen för att få ultimat laddning till det medföljande batteriet. Twilight, 1 batteri AA rechargeable NiMH ingår. Livstid ca 6h.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 482-49 |
| Färg | Guld |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Anslutning | Batteri |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 60 mm |
| Höjd | 780 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Serie | Melilla |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Solcellsdekoration |
| Vikt | 0,38 kg |
| Bredd | 180 mm |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482057747 |
